AnasayfaTakvimGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

TÜYLERİNİZ DİKEN DİKEN OLACAK!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
qWeRTyScreaM
Yönetici
Yönetici

Ruh Hali :

Kişi sayfası
Rep Gücü:
1/1  (1/1)
Tecrübe Gücü:
1/1  (1/1)

MesajKonu: TÜYLERİNİZ DİKEN DİKEN OLACAK!!!   C.tesi Kas. 29, 2008 6:15 pm

BİRGÜN SACİT BEY EŞİ BİNNAZ HANIMLA BİRLİKTE BALKONDA OTURUYORDU...BİNNAZ HANIM EŞİYLE BİRŞEY KONUŞMAK İÇİN YANINA OTURDU VE KONUŞMASINA BAŞLADI...BU AKŞAM Bİ BAYANLA YEMEĞE ÇIKMANI İSTİYORUM DEDİ...SACİT BEYİN GÖZLERİ YUVASINDAN FIRLAYACAKMIŞ GİBİ OLDU...NASIL YANİ??? DEDİ.BİNNAZ HANIM ÇOK SAKİN BİR ŞEKİLDE:'TABİKİ BU KADIN ANNEN'DEDİ...
SACİT BEY'İN BİRAZCIK OLSUN ŞAŞKINLIĞI GEÇMİŞTİ ANCAK ŞİMDİ AKLINA BİR SORU GELMİŞTİ:ANNEEEE???

SACİT BEY BU KONU HAKKINDA UZUN UZUN DÜŞÜNDÜ VE EŞİNİN NE DEMEK İSTEDİĞİNİ ANLADI VE GALİBA ÇOK HAKLIYDI...HEMEN TELEFONA SARILDI VE ANNESİNİ ARAYIP YEMEĞE DAVET ETTİ.ANNESİ DE HEM ŞAŞIRMIŞ HEM DE ÇOK SEVİNMİŞTİ...
AKŞAM SACİT BEYİN ANNESİ KAPININ ÖNÜNDE OĞLUNU BEKLİYORDU...ÜSTÜNDE EŞİNİN EVLİLİK YIL DÖNÜMLERİNDE ALDIĞI ELBİSE VARDI...KOMŞULARI DA MERAKLI GÖZLERLE ONU İZLİYORDU...BU KADAR ZAMAN SONRA NERDEN ÇIKMIŞTI BÖLE SÜSLENİP DIŞARI ÇIKMAK...
SACİT BEY ANNESİNİ ARABAYA BİNDİRDİ VE BİR RESTORANTA GİTTİLER...SACİT BEY MENÜYÜ ALDI VE OKUMAYA BAŞLADI.MALUM ARTIK ANNESİNİN GÖZLERİ ESKİSİ KADAR İYİ GÖRMÜYORDU...ANNESİNİN AKLINA DA KÜÇÜKLÜĞÜNDE ONA OKUDUĞU MENÜLER GELMİŞTİ...
SACİT BEYLE ANNESİ ÇOK HOŞ BİR AKŞAM GEÇİRDİLER...SACİT BEY ANNESİNDEN ÖZÜR DİLEDİ VE ONU BİR DAHA İHMAL ETMEYECEĞİNE SÖZ VERDİ...ANNESİ DE BİR KAÇ GÜN SONRA BU SEFER YEMEĞE ONU KENDİSİNİN ÇIKARACAĞINI SÖLEDİ...
ARADAN BİR KAÇ GÜN GEÇTİ...SACİT BEY ANNESİNİ ALMAYA GELDİĞİNDE ANNESİNİN KAPIDA OLMADIĞINI GÖRÜNCE İÇERİ GİRDİ...
MASANIN ÜZERİNDEKİ KAĞIT İLGİSİNİ ÇEKTİ VE OKUMAYA BAŞLADI:

'OĞLUM...BİLİYORUM YEMEĞE ÇIKACAKTIK...AMA HAYAT...BEN YEMEĞE ÇIKAMAYACAĞIMIZI BİLİYORDUM İÇİME DOĞMUŞTU...AMA SEN YİNE O RESTORANTA GİDECEKSİN...AMA BENLE DEİL EŞİNLE VE ÇOCUĞUNLA...ONLAR BANA BİKERECİK OLSUN SENİNLE YEMEK YEMEYİ NASİP ETTİLER YA...ŞİMDİ YERİMİ ONLAR ALACAK GELECEKTE OLCAĞI GİBİ...'

SACİT BEY KOŞA KOŞA DIŞARI ÇIKTI VE KOMŞULARI ANNESİNİN OGÜN RESTORANTTAN GELDİKTEN SONRA KALP KRİZİ GEÇİREREK ÖLDÜĞÜNÜ SÖLEDİLERRRR...

İŞTE HAYAT BU...NEYİN NE ZAMAN OLCAĞI BELLİ OLMAZ...BUGÜN VARIZ YARIN YOK...O YÜZDENN HAYATTAKİ HERKESİN VE HERŞEYİN DEĞERİNİ BİLİN...ÖZELLİKLE BU SİZİ BÜYÜTEN BİR ANNEYSE...!!!
Kullanıcı profilini gör http://genclikmekan.forumj.net

TÜYLERİNİZ DİKEN DİKEN OLACAK!!!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası